O nas

     
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej E.Kozieł zapewnia swoim pacjentom kompleksowy system opieki stomatologicznej począwszy od stomatologii dziecięcej, przez ortodoncję, endodoncję, stomatologię zachowawczą dorosłych, chirurgię szczękową, aż po implantologię zębową i poprotetykę.

Na każdym etapie zespół wykwalifiowanych stomatologów - specjalistów o bardzo dobrej opinii w środowisku lekarskim, ma do dyspozycji nowoczesny sprzęt w czterech, podłączonych do wspólnej sieci teleinformatycznej obszernych gabinetach.

Każdy z gabinetów oprócz wygodnych, regulowanych w pełnym zakresie unitów stomatologicznych z wyczerpującym instrumentarium dentystycznym wyposażony jest także w aparat RTG umożliwiający błyskawiczną ocenę sytuacji i podejmowanie decyzji dotyczących kolejnych etapów leczenia.

W przypadkach trudniejszych do zdiagnozowania, do dyspozycji pacjentów i lekarzy czeka w gotowości sprzęt do  makrofotografii, specjalistyczny mikroskop stomatologiczny oraz nowoczesny pantomograf cyfrowy. 

Zakład opieki stomatologicznej na ulicy Suwalskiej istnieje od 1992 roku. Cieszy się niesłabnącą, bardzo dobrą opinią wśród pacjenów, kórzy chętnie polecają to miejsce swoim znajomym. Robią to, ponieważ utrzymywać uśmiech w najlepszej kondycji można tylko u sprawdzonych specjalistów, którzy wykonują swój zawód z pasją, a przy tym bezboleśnie dla pacjentów i wciąż z wyśmienitym powodzeniem.
Nasz personel

Elżbieta Kozieł

Właścicielka kliniki,
założycielka gabinetów, lekarz stomatologi z wieloletnim stażem i wielkimi umiejętnościami praktycznymi.

 

Katarzyna Kosowska-Mazurek

lekarz stomatologii 

Anna Sukiennik
lekarz stomatologii
Joanna Dziak-Zalewska
lekarz stomatologii

Mariusz Krajewski
lekarz stomatologii

Małgorzata Kołodziejczyk
lekarz stomatologii
Ewelina Musielak-Pistolin
lekarz stomatologii
Małgorzata Barlak
lekarz stomatologii
specjalista ortodoncji
Panie Elżbieta Pietrucha oraz Elżbieta Golańska zapewniają profesjonalną obsługę.


DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd